Президент Володимир Зеленський визнав, що на Донецькому напрямку ситуація з наступом військ росії перетворилася на справжнє «пекло».
«Ми ще не можемо цілком зламати перевагу російської армії в артилерії та живій силі, і це дуже відчувається в боях, особливо на Донбасі – Піски, Авдіївка, інші напрямки. Там просто пекло. Цього навіть не описати словами», — заявив він під час традиційного вечірнього відеозвернення до українського народу.
Глава держави додав, що українські дипломати щоденно докладають усіх зусиль для того, щоб українське військо отримало зброю, необхідну для зупинення загарбників.
Контекст. Нагадаємо: з початку цього місяця стартувала обов’язкова евакуація з Донецької області. Першим потягом, який прибув до Кропивницького 2 серпня, з області вивезли 136 людей. Потяги ходитимуть кожен парний день і прямуватимуть до обласного центру Кіровоградської області із зупинкою в Олександрії.
Після прибуття евакуйовані мають змогу одразу оформити грошову допомогу.
Підписуйтеся
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Подякувати 🎉
50 UAH
150 UAH
500 UAH
1000 UAH
3000 UAH
5000 UAH
Читайте також
ТОП-5 Новин