Facebook Pixel

Як повернути кошти за переплату комуналки

Інколи при зміні оператора газорозподілу українці можуть стикнутися з неприємною ситуацією, а саме переплатою за блакитне пальне на попередньому рахунку. Що робити в такому випадку?

На це питання відповіла компанія «Газмережі» та запропонувала простий та зручний спосіб повернення залишку коштів на банківську картку.

Як повернути переплату за газ

Для початку українцям потрібно підготувати пакет документів та звернутися до найближчого Центру обслуговування клієнтів, також можна це зробити, надіславши документи поштою. Ось, що необхідно:

  • письмова заява (зразок наведений нижче);
  • копія паспорта (1-6 сторінок), це необхідно для ідентифікації як клієнта;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • довідка з банку з реквізитами карткового рахунку (її можна автоматично згенерувати в мобільному додатку банку, вона повинна містити IBAN карткового рахунку);
  • копії квитанцій у сумі переплати, щоб підтвердити цей факт та збільшити шанси на успішне повернення коштів.

Для того, щоб заощадити свій час та заздалегідь дізнатися суму переплати, українці можуть звернутися до контакт-центру або Центру обслуговування клієнтів попереднього оператора газорозподілу. Вони допоможуть з'ясувати суму переплати та швидше скласти заяву.

Також, якщо громадяни вважають, що сума переплати має бути іншою, потрібно додати до заяви копії квитанцій про оплату послуг розподілу природного газу за останні 3 роки. Це допоможе звірити дані та знайти оптимальний варіант.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉