Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

На території Печерського району Києва ввели карантинні обмеження через мертвого кота

Печерський район Києва на карантині по сказу – що сталося. Фото: Wikipedia

Печерський район Києва на карантині по сказу – що сталося. Фото: Wikipedia

У столичному Печерському районі Держпродспоживслужба виявила випадок захворювання тварини на сказ. Як повідомила пресслужба відомства, 8 червня в Об'єднання ветмедицини в м. Київ привезли мертвого безпритульного кота. Аналізи показали, що той був хворий на сказ.

13 травня Державна надзвичайна протиепізоотична комісія на засіданні вирішила запровадити в Печерському районі міста, де, власне, і знайшли труп кота, карантинні обмеження через сказ. Йдеться про площу, «обмежену перетином Залізничного шосе з бульваром Дружби Народів, бульвару Дружби Народів із Наддніпрянським шосе та Наддніпрянського шосе із Залізничним шосе». Загрозливою зоною фахівці визнали житловий і парковий масиви в Печерському та Голосіївському районах.

На зазначених територіях нині організовано процес профілактичної вакцинації котів і собак проти небезпечного захворювання. Ба більше, у зоні карантинних обмежень поки що заборонено організовувати виставки або будь-які інші заходи із залученням тварин.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Печерський район розташований у центральній частині столиці. На його території, окрім промислових, наукових, навчальних і культурних закладів, розташовані Офіс президента України, Верховна Рада, Кабмін, Нацбанк, Офіс Генпрокурора, Палац спорту, а також головні офіси багатьох українських банків і корпорацій.

Коментарі

Всі новини