Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 27 квітня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 27.04.2022. Фото: facebook/GeneralStaff.ua

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 27.04.2022. Фото: facebook/GeneralStaff.ua

Триває шістдесят третя доба російсько-української війни 2022 року. Російські загарбники наступають у Східній операційній зоні, щоб встановити повний контроль над Донецькою та Луганською областями та утримати сухопутний коридор між зазначеними територіями та окупованим Кримом.

Волинське, Поліське та Сіверське напрямки

Обстановки без істотних змін, ознак формування російсько-фашистських наступальних угруповань не виявлено, повідомляє Генштаб Збройних сил України (ГШ ЗСУ).

Слобожанський напрямок

Ворог веде систематичні артилерійські обстріли, у тому числі й реактивні системи залпового вогню, по Харкову. Дергачам та Прудянці.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На лінії Ізюм-Барвінкове окупанти зробили безуспішну спробу наступу в районі Нової Дмитрівки.

На окупованих територіях Харківської області в районі селища Левківка Ізюмського району окупанти організували пункт збору пошкодженої техніки. Тут проводиться її ремонт та відновлення. Російські фашисти продовжують проганяти українців на окупованій території через фільтраційні заходи табору.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Донецький та Таврійський напрями

Ворог продовжує обстрілювати позиції ЗСУ вздовж лінії зіткнення мінометами та ствольною артилерією. Противник зробив невдалу спробу прориву оборони наших військ у районі Курахово.

Російські загарбники безуспішно намагалися покращити тактичне становище у напрямку Запоріжжя.

На окупованій частині Запорізької області російські окупанти вдома шукають представників силових структур України, здійснюють перепис місцевого населення. Пересування без документів, що засвідчують особу, заборонено.

На території Херсонської області окупанти готують так званий референдум, друкують бюлетені, уточнюють особисті дані місцевих громадян України. При цьому російські фашисти перешкоджають виїзду за межі захопленої території мирним мешканцям.

У особового складу з квазідержавних утворень ДГР та ЛНР вилучаються особові документи для неможливості ідентифікації у разі загибелі.

«Ворог деморалізований. Почастішали випадки пошуку військовослужбовцями супротивника нових способів уникнення участі у бойових діях. Особовий склад вдається до дезертирства, здачі в полон та самокаліцтвам», — зазначають у ГШ ЗСУ.

Південнобузький напрямок

Окупанти під прикриттям артилерії удосконалюють позиції інженерними спорудами, поповнюють запаси матеріально-технічних засобів, боєприпасів та пального, проводять повітряну розвідку.

У придністровському регіоні Республіки Молдова у зв'язку з численними провокаціями з боку Росії запроваджено «червоний» рівень терористичної небезпеки. Особовий склад силових структур переведено на казармовий стан, посилено контроль на блокпостах, скасовано підготовку до проведення святкового параду 9 травня.

Коментарі

Всі новини