Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 21 липня 2022 року — Генштаб ЗСУ

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 21 липня 2022 року. Фото: Генштаб ЗСУ

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 21 липня 2022 року. Фото: Генштаб ЗСУ

У четвер, 21 липня, розпочалася сто сорок восьма доба російсько-української війни. Збройні сили України далі знищують командні пункти та склади боєприпасів ворога. У підрозділах армії рф процвітають пияцтво та непокора, а особовому складу критично бракує їжі, води та снарядів, повідомляє Генштаб ЗСУ.

Волинський і Поліський напрямки

Ознак створення наступальних угруповань не виявлено.

Сіверський напрямок

Ворог здійснює повітряну розвідку з використанням БпЛА в прикордонних районах Чернігівської та Сумської областей.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Харківський напрямок

Противник здійснював вогневе ураження зі ствольної та реактивної артилерії в районі населених пунктів Мосьпанове, Петрівка, Руські Тишки, Базаліївка, Печеніги, Циркуни, Питомник, Дементіївка, Коробочкине та Прудянка.

Слов’янський напрямок

Обстріли зафіксовано неподалік Дібровного, Краснопілля, Чепіля, Адамівки, Грушувахи та інших.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Краматорський напрямок

Ворог обстріляв з артилерії райони Краматорська, Сіверська, Григорівки, Званівки та Спірного. Противник веде штурмові дії поблизу Івано-Дар’ївки, бої тривають.

Бахмутський напрямок

Ворог проводить бойові дії задля створення умов для наступу на Бахмут і оволодіння територією Вуглегірської ТЕС. Здійснював обстріли військової та цивільної інфраструктури в районі населених пунктів Роздолівка, Білогорівка, Покровське, Нова Кам’янка, Бахмут, Вершина, Новолуганське, Зайцеве, Торецьк та інших. Завдав авіаційних ударів по селах Вершина та Білогорівка.

Противник вів штурмові дії для заволодіння територією Вуглегірської ТЕС, але без успіху. Українські воїни змусили окупантів відступити. У районі Новолуганського бойові дії тривають. Для викриття вогневих позицій Сил оборони на окремих напрямках ворог задіяв диверсійно-розвідувальні групи.

Авдіївський, Новопавлівський і Запорізький напрямки

Противник здійснював систематичні обстріли цивільної та військової інфраструктури в районі населених пунктів Веселе, Уманське, Курахове, Новомихайлівка, Микільське, Вугледар, Золота Нива, Новопіль, Новомайорське, Полтавка, Червоне, Мала Токмачка, Новоандріївка та інших. Завдав авіаударів неподалік Красногорівки та Солодкого. На окремих ділянках ворог удосконалює інженерне облаштування оборонних позицій.

Південнобузький напрямок

Основні зусилля противник зосереджує на утриманні захоплених позицій. Здійснює ведення розвідки з використанням БпЛА.

Ворог систематично обстрілював із танків, ствольної та реактивної артилерії цивільну інфраструктуру по лінії зіткнення в районі населених пунктів Апостолове, Миколаївка, Лепетиха, Червона Долина, Мурахівка, Благодатне, Прибузьке та Лимани.

Зберігається загроза завдання ракетних ударів по об’єктах критичної інфраструктури на території України.

За наявною інформацією, у військових частинах загарбників спостерігається тенденція щодо звільнення значної частини особового складу, що проходив службу за короткостроковими контрактами. Більшість військових також відмовляються подовжувати довгострокові контракти, дія яких закінчилася.

Коментарі

Всі новини