Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 2 травня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 2.05.2022. Фото: facebook/GeneralStaff.ua

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 2.05.2022. Фото: facebook/GeneralStaff.ua

Триває шістдесят восьма доба російсько-української війни 2022 року. Найбільша активність загарбників спостерігається на Слобожанському та Донецькому напрямках.

У напрямах Запоріжжя, Кривого Рогу та Миколаєва ворог перегруповує війська, посилює їх артилерією та ППО. Намагається налагодити систему забезпечення, повідомляє Генштаб Збройних Сил України (ГШ ЗСУ).

Волинське, Поліське та Сіверське напрямки

Висока ймовірність проведення противником демонстративних та провокаційних дій у прикордонних з Україною районах. Зберігається загроза ракетних ударів по об'єктах біля нашої держави.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У прикордонних з Україною районах Брянської області посилює адміністративно-поліцейський та контррозвідувальний режим.

Слобожанський напрямок

Угруповання ворога з 6-ї загальновійськової армії, берегових військ балтійського та північного флотів продовжують обстріл Харкова.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У районі Ізюму російські загарбники продовжують наступати за напрямками Ізюм – Барвінкове та Ізюм – Слов'янськ. Для посилення угруповання російські фашисти перемістили підрозділи ствольної та реактивної артилерії.

Загарбники звели понтонно-мостову переправу через Сіверський Донець, обстрілюють позиції ЗСУ та цивільних об'єктів поблизу держкордонів з території РФ.

У Білгородській області рашисти зосереджують резерви для перекидання у Східну операційну зону.

Донецький напрямок

Основні зусилля ворога зосереджені на встановленні повного контролю над населеними пунктами Рубіжне та Попасна, а також просуванні населених пунктів (н.п.) Лиман та Сіверськ.

Таврійський напрямок

Ворог перегруповує підрозділи та проводить інженерне обладнання позицій. Зокрема, у районі н.п. Токмак Запорізької області розгорнуто підрозділ ствольної артилерії. Ворог здійснив артилерійські обстріли позицій наших військ у районі населеного пункту Оріхів.

На тимчасово зайнятих територіях Запорізької області противник розгорнув склад паливно-мастильних матеріалів та пункт ремонту та відновлення пошкодженої техніки.

Південнобузький напрямок

Ворог намагається покращити оперативно-тактичну атмосферу. Не залишає спроб вийти на адміністративний кордон Херсонської області, продовжує розгортання підрозділів реактивної та ствольної артилерії.

Продовжує перекидання коштів з тимчасово окупованої території АР Крим з використанням залізничної інфраструктури України.

Бессарабський напрямок

Ситуація у Придністровському регіоні Республіки Молдова залишається напруженою. Окупанти через ЗМІ розповсюджують повідомлення про посилення загрози населенню Придністров'я з боку України.

В акваторіях Чорного та Азовського морів

Противник завдає ракетних ударів з кораблів, ведуть розвідку і продовжує ізолювати райони ведення бойових дій.

На окупованих територіях російські окупанти штучно створюють та загострюють гуманітарну та економічну кризи. У населених пунктах спостерігається нестача ліків, асортимент продуктових магазинів обмежений, не функціонують банківські установи.

Коментарі

Всі новини