Facebook Pixel

Одеський ТЦ отримає 52 млн євро для розширення своєї площі

Фото: rau.ua

Фото: rau.ua

Європейський банк реконструкції та розвитку виділив компанії «Нові бізнес-погляди», яка володіє одеським торговим центром «Рів'єра», 52,5 млн євро для збільшення орендної площі на понад 18 тис. кв. м до 2022 року.

Як повідомили в пресслужбі банку, «Нові бізнес-погляди» використає кредит також для реструктуризації свого балансу та створення можливостей для професійного навчання.

В Європейському банку реконструкції та розвитку зазначили, що кредит збільшить кількість сучасної площі роздрібної торгівлі в Одесі, адже наразі вона істотно відстає від багатьох міст Європи, оскільки має орендну площу лише 250 кв. м на тисячу жителів.

Telegram Logo

Власниками компанії «Нові бізнес-погляди» у держреєстрі значаться Андреас та Кіріакос Ріаласи. Вона належить їм через Centralpark Invest Cyprus Limited, Argo Real Estate Opportunities Fund Limited, Argo Distressed Credit Fund, а також «Тритон холдинг».

Виручка «Нових бізнес-поглядів» за підсумками 2018 року склала понад 361 млн грн, що майже на 17% більше, ніж 2017-го, а чистий прибуток -155,5 млн грн (2017 рік вона закінчила зі збитками 470,5 млн грн).

Щодо торгового центру «Рів'єра», то на даний момент його орендна площа становить 65 тис. кв. м для 120 магазинів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини