Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Податковий комітет рекомендував звільнити від ПДВ закупівлі на потреби оборони

Оборонні закупівлі можуть звільнити від ПДВ: законопроєкти. Фото: Flickr

Оборонні закупівлі можуть звільнити від ПДВ: законопроєкти. Фото: Flickr

Податковий комітет рекомендував прийняти за основу та в цілому законопроєкти, які передбачають звільнення від оподаткування ПДВ операцій із ввезення на митну територію України та постачання на митну територію України товарів оборонного призначення. Про це повідомив голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Йдеться про:

  • законопроєкт № 9061 про внесення змін до підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій із постачання/ввезення товарів для потреб безпеки та оборони в період воєнного стану;
  • законопроєкт № 9062 про внесення змін до Митного кодексу України щодо особливостей ввезення на митну територію України товарів для потреб безпеки та оборони в період воєнного стану.

Окрім звільнення від ПДВ закупівель на потреби оборони, визначені такими згідно з пунктом 29 частини першої статті 1 Закону України «Про оборонні закупівлі», проєкти закону вдосконалюють норми задля надання можливості оперативного задоволення потреб оборонних структур і забезпечення ефективної та своєчасної відсічі агресору.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини