Facebook Pixel

Новорічні свята — 2021: скільки вихідних і як працюватимуть банки та пошта

Одним із головних питань у грудні, крім тих, де знайти подарунки та як вибрати ялинку, залишається питання про те, які дні будуть вихідними для українців.

Також українців хвилює й питання щодо того, як у період свят працюватимуть банки, школи та пошта. The Page розбиралося, коли будуть вихідні на новорічні свята та як працюватимуть різні установи.

Вихідні дні у січні 2021

Цьогоріч 1 січня 2021 року випадає на п'ятницю, а це означає, що після гучних святкувань Нового року можна буде відпочивати до понеділка, 4 січня.

Telegram Logo

Також вихідним днем буде Різдво, яке цього року святкують у четвер, 7 січня. Однак вихідним буде ще й 8 січня, щоправда, неробочу п'ятницю після Різдва доведеться відпрацювати 16 січня.

Відтак у січні 2021 року буде 12 вихідних і 19 робочих днів.

Робота банків у січні 2021

Банки в Україні працюватимуть згідно з розкладом вихідних днів, які визначив уряд. Відтак 31 грудня 2020 року — робочий день, однак банки працюватимуть за скороченим графіком, тому рекомендується закрити всі фінансові питання до 14:00. Операції, здійснені після цього часу, будуть проведені тільки 4 січня.

Отже, повний робочий день банки працюватимуть 4 та 5 січня, а 6 січня робочий день скоротять на годину.

Також вони не працюватимуть 7 та 8 січня, а відновлять роботу у звичному режимі лише з 11 січня.

Як буде працювати «Нова пошта» у січні 2021

«Нова пошта» працюватиме 31 грудня за скороченим графіком до 18:00.

Вихідними днями в оператора будуть 1 та 7 січня. З 2 до 5 січня «Нова пошта» працюватиме за звичним графіком, а 6 січня до 18:00.

Як буде працювати «Укрпошта» у січні 2021

Водночас «Укрпошта» також матиме вихідні 1 та 7 січня, однак будуть відкриті чергові відділення зі скороченим режимом роботи. Ознайомитися з графіком роботи черговий відділень 1 січня та 7 січня можна онлайн.

З 8 січня відділення пошти працюватимуть у звичайному режимі.

Як буде працювати Meest у січні 2021

Вихідними днями для Meest будуть 1 та 7 січня. Водночас 31 грудня адресна доставка, а також прийом і видача відправлень з відділень буде здійснюватися до 13:00.

Прийом і видача відправлень з поштоматов буде здійснюватися згідно з графіками роботи локацій, на яких вони працюють.

Варто зазначити, що 2 січня адресна доставка буде здійснюватися до 19:00. Прийом і видача відправлень з відділень буде здійснюватися за графіком суботнього дня.

Коли діти йдуть до школи після новорічних свят — 2021

Кабмін має намір ввести локдаун із 8 до 24 січня, який, крім заборони на роботу ресторанів, барів і кафе, передбачає й закриття навчальних закладів. Це означає, що школярі та студенти вийдуть на навчання лише після закінчення посиленого карантину.

Водночас під час локдауну заклади дошкільної освіти працюватимуть.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини