Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

США оголосили новий пакет військової допомоги Україні на $400 млн

Держдеп США Ентоні Блінкен. Фото: Facebook

Держдеп США Ентоні Блінкен. Фото: Facebook

США оголосили про нову військову допомогу Україні. Про це повідомив Держсекретар США Ентоні Блінкен.

Quote «Відповідно до повноважень, делегованих президентом Байденом, я дозволяю наше 33-е вилучення американської зброї та обладнання (із запасів США) для України на суму $400 млн. Цей пакет військової допомоги включає більше боєприпасів для установок HIMARS і гаубиць, що поставляються США, які Україна ефективно використовує для свого захисту, а також боєприпаси для бойових машин піхоти Bradley, броньованих транспортних засобів, боєприпаси та підривне спорядження, а також фінансування іншого технічного обслуговування, тренувань та підтримки», — йдеться в повідомленні.

Держсекретар США наголосив, що Сполучені штати продовжують закликати весь світ підтримати Україну. Країна бачить неймовірну відданість союзників та партнерів. Сполучені Штати вітають понад 50 країн, які об'єдналися на знак солідарності з Україною, щоб надати їй підтримку у захисті її суверенітету та територіальної цілісності.

У заяві Блінкена наголошується, що росія сама могла б припинити свою війну сьогодні. Поки вона цього не зробить, і стільки скільки буде потрібно, США будуть єдині з Україною та будуть зміцнювати її збройні сили на полі бою «щоб Україна була у найсильнішій позиції за столом переговорів».

Контекст. Раніше президент США Джо Байден повідомив, що підтримка України з боку США непохитна, НАТО не відступиться, жага путіна до влади зазнає невдач.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини