Нові обмеження в «червоній» зоні: як працюватимуть транспорт, ресторани та заклади освіти

У «червоних» зонах нові обмеження. Фото: Pixabay

У «червоних» зонах нові обмеження. Фото: Pixabay

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) встановила обмеження в регіонах із «червоним» рівнем епідемічної небезпеки. Про це повідомляє пресслужба Кабінету міністрів.

У м. Чоп Закарпатської області буде обмежено регулярні й нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним і міським транспортом. Виняток становитимуть легкові авто, у яких до 5 пасажирів, включно з водієм. Службовим транспортом можна користуватися тільки за маршрутами руху, про які потрібно повідомити в Нацполіцію, за наявності засобів індивідуального захисту.

Обмежено посадку пасажирів до транспорту; відвідування навчальних закладів; приймання відвідувачів у ресторанах, кафе, ТРЦ, спортзалах, кінотеатрах тощо. Виняток становитиме торгівля харчовими продуктами, засобами гігієни, ліками. Дозволена банківська і страхова діяльність, медична і ветеринарна практика, робота заправок і ремонт транспорту, комп'ютерів і техніки. Кафе й ресторани можуть вільно доставляти їжу на замовлення додому.

Telegram Logo

У Перемишлянському та Пустомитівському районах Львівської області, Бережанах, Заліщицькому, Збаразькому й Тернопільському районах Тернопільської області обмежено посадку пасажирів до транспорту; приймання відвідувачів в установах культури, кінотеатрах, ресторанах, кафе тощо; відвідування установ і закладів. А в Славуті та Волочиському районі Хмельницької області, Каневі Черкаської області, Герцаївському та Кельменецькому районах Чернівецької області обмежать ще й відвідування навчальних закладів, крім дитячих садочків.

У Ніжині та Носівському районі Чернігівської області обмежено приймання відвідувачів у кафе, ресторанах, кінотеатрах тощо. Виняток становлять соціальні та реабілітаційні заклади, які надають послуги людям і сім'ям, які перебувають у «складних життєвих обставинах».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Обмеження набувають чинності з 00:00 22 вересня.

Контекст. Раніше Кабінет міністрів змінив поріг захворюваності для «жовтої» й «помаранчевої» зон карантину.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини