Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Чипи, макбуки та операційні системи: які нові продукти презентувала Apple на WWDC 2022

Нові iOS16 та MacOS Ventura, MacBook Air та Pro, чип M2 — WWDC 2022. Фото: Apple

Нові iOS16 та MacOS Ventura, MacBook Air та Pro, чип M2 — WWDC 2022. Фото: Apple

У понеділок, 6 червня, компанія Apple провела щорічну конференцію для розробників WWDC 2022, під час якої представила багато цікавих новинок, включно з новими операційними системами МacOS Ventura та iOS 16, чипом M2 і новим MacBook Air.

Якщо ви не змогли переглянути конференцію в прямому ефірі, ось перелік найважливіших анонсів Apple.

Чип нового покоління М2

Apple показала можливості свого нового чипу М2, яким тепер комплектуватимуться комп'ютери компанії. Графічний процесор M2 на 25 — 35% продуктивніший за M1, пропускна здатність – до 100 Гбіт/сек, він підтримує до 24 Гб об'єднаної пам'яті, пише Speka.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нові Macbook Air з оновленим дизайном

Цей пристрій першим оснастили новим чипом М2. Змін зазнав також і дизайн ноутбука. Він буде доступний у чотирьох кольорах: сріблястому, сірому, золотому та темно-синьому. Екран — 13,6-дюймовий Liquid Retina зі зменшеними рамками та яскравістю 500 ніт (на 25% яскравіше, ніж раніше). Новий дисплей тепер підтримує 1 млрд кольорів.

Вебкамера FaceTime HD здатна передавати відео Full HD. Клавіатуру Magic Keyboard оснащено повнорозмірним функціональним рядом із Touch ID, а також трекпадом Force Touch.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Ціна — від $1 199, у продажу з липня 2022 року. MacBook Air на M1 коштуватиме від $999.

Новий 13-дюймовий MacBook Pro

Як і новий MacBook Air, 13-дюймовий MacBook Pro також отримує чип M2. Він постачається з пам'яттю до 24 ГБ ОЗУ та до 2 ТБ, а також передбачає до 20 годин автономної роботи. У нього все ще є сенсорна панель. Новий MacBook Pro доступний для попереднього замовлення за ціною від $1 299.

Нова операційна система для комп'ютерів – МacOS Ventura

Бета-версія ОС уже доступна для розробників, публічна бета для користувачів Mac вийде в липні 2022 року, а офіційний реліз відбудеться восени.

У MacOS Ventura з’явиться новий режим Stage Manager. Він дає змогу автоматично відсортувати відкриті застосунки та вікна збоку екрану, аби користувач міг сфокусуватися на одному великому вікні. Можна згрупувати вікна й миттєво перемикатися між ними. Нова функція Continuity Camera дає змогу використовувати iPhone як вебкамеру.

iOS 16

Операційна система для смартфонів і планшетів отримала новий екран блокування. У ньому можна розміщувати віджети, водночас екранів блокування може бути кілька (для перемикання між ними достатньо просто посунути їх убік). Apple також випускає оновлення для повідомлень і функції Focus.

В iOS 16 розширилися функції редагування зображень. Користувач може торкнутися й утримувати зображення, аби обрати об'єкт на ньому окремо від фону та вставити його на будь-яке місце.

В iOS 16 додається можливість редагувати будь-яке повідомлення, що користувач надсилає в програмі «Повідомлення», а також скасовувати їх, якщо повідомлення було відправлено помилково. Apple також надає можливість позначити повідомлення як непрочитане, щоб його легко можна було знайти пізніше.

Нова платіжна функція Apple Pay Later дозволяє розділити вартість покупки, здійсненої через Apple Pay, на чотири різні платежі без відсотків і штрафів за прострочення.

Коментарі

Всі новини