Facebook Pixel

«Укрпошта» випускає нові марки, присвячені українським надзвичайникам. Як і коли їх можна купити

15 лютого 2023 року «Укрпошта» вводить в обіг поштовий блок «Воїни світла. Воїни добра». Блок присвячений надзвичайникам, які відновлюють критичну інфраструктуру після російських терористичних атак

Quote«Поштовий випуск «Воїни світла. Воїни добра» — наша подяка та щиросердна присвята цим людям. Тож кожну марку названо на честь цих професій: «Дорожники», «Зв’язківці», «Енергетики», «Водопостачальники» та «Газовики», — повідомили в «Укрпошті».

У компанії додають, що завдяки українським «надзвичайникам», які 24/7 працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, українці мають можливість вмитися теплою водою, зігрітися вдома та приготувати запашну каву.

Як купити поштовий випуск «Воїни світла. Воїни добра»

Передзамовлення на новий поштовий блок від «Укрпошти» вже стартувало, воно доступне за посиланням.

Власники філателістичного абонемента вже отримали повідомлення на пошту з посиланням на оплату. Це можливість позачергово отримати примірник маркового аркуша та конверта з погашенням «Перший день», художнього конверта та листівки.

У разі оформлення абонемента до 14 лютого 2023 року також можна стати власником комплекту продукції «Воїни світла. Воїни добра» з конвертом із погашенням «Перший день. Київ». Оформити абонемент від «Укрпошти» можна за цим посиланням.

Що відомо про новий випуск марок від «Укрпошти»

  • Тираж поштового блоку — 300 тис. примірників.
  • Номінал кожної марки – М (відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа масою до 250 г у межах України).
  • Автор випуску — Олександр Нікітюк.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉