Facebook Pixel

Нова хвиля коронавірусу знову починається в Західній Україні – KSE

Зростання кількості нових виявлених випадків коронавірусу за тиждень склало 50%. Фото: «РИА Новости»

Зростання кількості нових виявлених випадків коронавірусу за тиждень склало 50%. Фото: «РИА Новости»

В Україні ситуація із захворюваністю на COVID-19 погіршується все вищими темпами. Зростання кількості нових виявлених випадків коронавірусу за тиждень склало 50%. Такий тренд збережеться, а темпи наростатимуть в міру появи нових вогнищ захворюваності. Такий прогноз зробив керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганиченко.

Захворюваність в Україні вже досягла середньосвітового рівня. Добові госпіталізації за тиждень зросли на 31%, розрив між госпіталізаціями та виписками збільшився на 40%.

gospitalizatsii-i-vypiski.png

Швидко заповнюються лікарні. Ліжка з підведеним киснем уже заповнено на 22%, а реанімації — на 27%.

Telegram Logo
zapolnennost-koek.png

Добова смертність зростає слідом за зростанням захворюваності.

sutochnaya-smertnost.png

Нинішній спалах знову розпочався в Західній Україні. Зараз у зоні ризику перебувають Чернівецька, Львівська, Волинська та Тернопільська області. В інших ситуація залишається стабільно напруженою — там у будь-який момент захворюваність може збільшитися.

В Україні принаймні одну дозу вакцини отримали 15,5% населення. Зокрема, однією дозою вакциновано 19% дорослого населення. Вакцини в країні є — з огляду на нинішні темпи вакцинації їх вистачить до середини грудня цього року.

Контекст. За добу 13 вересня в Україні COVID-19 виявили в 3 332 осіб, 718 — госпіталізовано. Від інфекції померли 97 осіб.

Коментарі

Всі новини