Facebook Pixel
IT

Netpeak Ukraine увійшла до топ-20 світових data science агенцій

Українське агентство Netpeak Ukraine увійшло до топ-20 світових data science агенцій за версією The Drum Recommends.

Йдеться про перелік кращих агентств світу, які пропонують якісні послуги з аналітики, інтеграції, управління, стратегії, вивчення та візуалізації даних за версією міжнародного The Drum Recommends, повідомляє SPEKA.

Netpeak Ukraine — частина групи IT-компаній Netpeak Group. У топ-20 від The Drum Recommends вона — єдина компанія, що має офіси в Україні.

Операційний директор Єгор Дем’янков розповів, що одним із пріоритетних напрямків власного маркетингу агентства є системна робота з міжнародними платформами-агрегаторами, які оцінюють бізнес на основі портфоліо, відгуків клієнтів, а також видимості компанії на ринку різних послуг (наприклад, G2, Clutch, Goodfirms, Upcity, Drum Recommends тощо).

Такі інструменти підвищують довіру іноземних партнерів до бренду. Видання The Drum охоплює спеціалістів із маркетингу по всьому світу, які обирають собі партнерів, аби посилити digital-напрямок.

«Перебування в цій підбірці — це підтвердження високого рівня нашої експертизи в напрямку аналітики», — прокоментував операційний директор Netpeak Ukraine Єгор Дем'янков.

The Drum Recommends — це сервіс, який збирає об’єктивні та перевірені відгуки про міжнародні агенції.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉