Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

НБУ відсудив будівлю готелю «Салют» за борги з рефінансування банку «Фінанси та кредит»

НБУ відсудив будівлю у готелю «Салют». Фото: mistaua.com

НБУ відсудив будівлю у готелю «Салют». Фото: mistaua.com

Господарський суд міста Києва 25 жовтня 2021 року задовольнив позов Національного банку України про стягнення на передану в іпотеку Національному банку будівлю готелю «Салют» шляхом її продажу на аукціоні. Про це повідомляється на сайті Нацбанку.

«Готель «Салют» є майновим поручителем за зобов’язаннями установи «Банк «Фінанси та Кредит» перед Нацбанком за кредитами рефінансування.

Йдеться про нежитлову будівлю готелю «Салют» загальною площею 12 255 кв. м, яка розташована у Києві за адресою вул. Івана Мазепи, 11-Б та належить «Готелю «Салют». Заставна вартість нерухомості – 480,868 млн грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. 2008 року «Готель «Салют» взяв на себе майнові зобов’язання з погашення банком кредитів рефінансування за рахунок майна. Оскільки банк не виконував кредитних зобов’язань, у листопаді 2016 року Національний банк звернувся до Господарського суду міста Києва з метою стягнення майна в судовому порядку.

У жовтні 2020 року НБУ відсудив у Костянтина Жеваго земельні ділянки в центрі Києва.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Нагадаємо, 17 вересня 2015 року НБУ ухвалив рішення про віднесення банку «Фінанси та Кредит» до категорії неплатоспроможних. На момент ухвалення цього рішення акціонером банку був Костянтин Жеваго, який опосередковано володів часткою 97,67% акцій.

Коментарі

Всі новини