Facebook Pixel

Названо хвороби, які найбільше загострилися після карантину

Фото: Facebook / Маргарита Мальована

Фото: Facebook / Маргарита Мальована

Після карантину загострилося багато захворювань серцевої системи та хронічних. Про це в інтерв'ю The Page заявила директорка клініки «Медіком» Маргарита Мальована.

Quote«І тут потрібно визначити золоту середину: коли треба чекати, бути вдома і коли треба стежити за своїм здоров'ям. Бо онкопатології, серцево-судинні захворювання не проходять», — заявила вона.

Мальована також розповіла, що зараз «Медіком» має певне зростання. Однак воно пов'язане не з коронавірусною інфекцією, а зі звичайним ростом компаній з року в рік (на рівні близько 10-15%). За її словами, COVID-19 жодним чином не впливає на роботу галузі, принаймні на «Медіком».

«Я вважаю, що галузь підтягнеться за загальною тенденцією. Йдеться про те, чи буде знову жорсткий карантин і друга хвиля, яку нам усі анонсують. Якщо буде жорстка друга хвиля, то, на мою думку, галузь знову це відчує. Але мені здається, що все важче й важче буде державам, зокрема Україні, в тому разі, якщо знову буде жорсткий карантин», — додала вона.

Telegram Logo

Контекст. Нещодавно головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив про те, що за більш ніж пів року від COVID-19 померли вже понад 570 тис. осіб. У зв'язку з цим можна припустити, що до кінця 2020 року коронавірусна інфекція може стати в один ряд з такими захворюваннями та явищами, як-от діабет, туберкульоз, дорожньо-транспортні пригоди, а також перевищить за смертністю не тільки ВІЛ, а й малярію, вбивства та самогубства.

Коментарі

Всі новини