Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У ЗСУ повідомили, коли назвуть звільнені від росіян міста та села на півдні

Наступ ЗСУ на Херсон: чому зараз не афішують назви звільнених від росіян населених пунктів. Фото з соцмереж

Наступ ЗСУ на Херсон: чому зараз не афішують назви звільнених від росіян населених пунктів. Фото з соцмереж

Контрнаступальні дії українських Сил оборони на півдні тривають ось уже кілька днів, однак населенню мало розповідають про їхній перебіг. В оперативному командуванні «Південь» пояснили, що наразі не афішують, з яких населених пунктів у регіоні вдалося вибити окупантів, з міркувань безпеки місцевих жителів.

Quote«Ми не оголошуємо звільнені населені пункти саме з гуманітарною метою, бо такі населені пункти одразу опиняються під авіаційними, артударами ворога. Це треба усвідомити всім і не поспішити з цією інформацією», — поінформувала під час брифінгу керівник пресцентру оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк.

Вона додала, що назви цих міст і сіл будуть офіційно оголошені винятково після їхньої повної зачистки від російських загарбників і подальшого просування українського війська. Якщо озвучити цю інформацію раніше, це може стати «фатальною помилкою».

Контекст. Як повідомлялося, минулої доби на південному напрямку ЗСУ знищили щонайменше 200 рашистів, чотири десятки одиниць техніки та декілька складів із боєприпасами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини