Facebook Pixel

«Батальйон Монако»: Рада може позбавити мандатів нардепів, що втекли за кордон

До Верховної Ради подано звернення про дострокове позбавлення повноважень народних депутатів, які напередодні повномасштабного вторгнення рф виїхали з України та вже впродовж шести місяців не брали участь у засіданнях ВР. Про це повідомила народна депутатка від «Слуги народу» Мар’яна Безугла.

За її словами, йдеться про таких нардепів, як-от Вадим Столар, Ігор Абрамович і Григорій Суркіс.

Раніше із закликом позбавити мандатів цих депутатів виступила головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва.

Quote«У мене теж питання: чому «Батальйон «Монако» досі у Верховній Раді України. Подаю звернення щодо порушення дисципліни та норм депутатської етики, недотримання присяги, а також щодо дострокового припинення повноважень народних депутатів України Вадима Столара, Ігоря Абрамовича та Григорія Суркіса», — написала Безугла у Facebook і закликала колег підтримати звернення.

Варто зазначити, що вислів «Батальйон «Монако» з'явився після розслідування «Української правди» про українських біженців, а саме олігархів і бізнесменів, які пересиджують війну в Україну на Лазуровому узбережжі. Зокрема, про нардепів Вадима Столара, Ігоря Абрамовича та Григорія Суркіса.

Після оприлюднення інформації про перебування деяких нардепів за кордоном такий тривалий час у ДБР заявили, що вивчають питання щодо законності перетину кордону фігурантами розслідування.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉