Facebook Pixel

Господарський суд забрав дві будівлі у панамської компанії на Трухановому острові

Господарський суд Києва за позовом столичної прокуратури скасував реєстрацію двох об’єктів нерухомості на Трухановому острові за панамською компанією.

Про це пише Київська прокуратура.

За даними прокуратури, панамська компанія «Інспірейшн солюшнз с.а.» (Inspiration s.a.) у 2021 році неправомірно зареєструвала за собою право власності на об’єкти нерухомості площами майже 840 кв.м та 750 кв.м на території острова Труханів.

Водночас Київською міською радою земельна ділянка для розміщення будівель на острові будь-яким особам не виділялась, оскільки територія острова має особливий природоохоронний статус – належить до земель водного фонду, а також зарезервована для створення об’єкту природно-заповідного фонду.

У зв’язку з цим Київська міська прокуратура у 2023 році звернулась до Господарського суду міста Києва з позовом в інтересах держави в особі Київської міської ради до згаданої комерційної структури про усунення перешкод у володінні територією острова Труханів. Рішенням Господарського суду м. Києва позов прокуратури задоволено в повному обсязі. Державну реєстрацію права власності панамської компанії на майно скасовано.

Нагадаємо, що Києво-Святошинська окружна прокуратура забезпечіла поверненню громаді 49 гектарів лісу Дмитрівській сільській раді Бучанського району. Вартість майна становила 2,3 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉