Facebook Pixel

На платформі «Дія» з'являться нові функції: NFC-авторизація, оплата податків і вступ до вишів

Технологія NFC-авторизації дозволяє обмінюватися даними між мобільними пристроями і безконтактними платіжними терміналами в радіусі 10 см.

З її допомогою українці, які мають ID-паспорт, зможуть підтвердити свою особистість або авторизуватися в певній системі, повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Якщо прикласти паспорт до «Дія», можна авторизуватися в пару кліків, поки додаток рахує номер документа. Ця унікальна технологія розширює цифрові можливості українців для реєстрації в «Дія», — зазначив міністр.

Telegram Logo

Також Федоров анонсував нові можливості для фізичних осіб-підприємців. У Мінцифрі планують запустити процес автоматичної реєстрації нових ФОП і реалізувати можливість оплачувати податки.

«Це буде займати кілька кліків, так як система все розуміє автоматично. Ви вводите суму або вона підтягується з банків, ви бачите, скільки оплатити, натискаєте «сплатити» прив'язаною картою, Apple.Pay або Google.Pay — і все, в чотири кліки податки сплачені, декларація вже в податковій», — зазначив він.

Розробники «Дії» також готують спільний із Міністерством освіти і науки функціонал для електронного вступу до навчальних закладів.

«Затвердити концепцію цифрової трансформації освіти і науки України, продовжити розвиток національної платформи «Всеукраїнська школа онлайн» і реалізувати на порталі «Дія» повний контент для електронного вступу та електронного кабінету абітурієнта», — підкреслив міністр освіти Сергій Шкарлет на діалоговій платформі «Освіта України 2021: стратегічні мети в дії».

У МОН готують запуск кабінету вчителя, збираються випустити мобільні додатки для Android і iOS і наповнити платформу контентом згідно з календарним планом протягом I кварталу.

Коментарі

Всі новини