Facebook Pixel

Зеленський хоче розмістити на україно-білоруському кордоні міжнародних спостерігачів

На кордоні України та білорусі необхідно розмістити міжнародну моніторингову місію. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час виступу на терміновій зустрічі G7.

За словами голови української держави, це дозволить зменшити ризик провокацій та прямого вступу республіки у війну на боці рф.

Quote«Росія намагається прямо втягнути білорусь в цю війну, розігруючи провокацію з тим, що ми нібито готуємо удар по цій країні… Україна не планувала і не планує військових заходів проти білорусі. Нас цікавить тільки відновлення нашої територіальної цілісності. Але щоб повністю зняти цю провокацію, щоб зняти ці наративи, які звучать від лукашенка, щоб зняти навіть припущення щодо будь-якої загрози нібито від нас, ми пропонуємо своє рішення. На кордоні України і білорусі може бути розміщена місія міжнародних спостерігачів для моніторингу безпекової ситуації», — заявив Зеленський.

При цьому він наголосив, що формат такої місії повинні напрацювати українські дипломати спільно з дипломатами країн-членів G7.

Контекст. У білорусі напередодні заявили, що найближчим часом до республіки прибудуть тисячі російських військових.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉