Виконавча рада МВФ в п'ятницю схвалила чотирирічний пакет фінансування для України на суму 15,6 мільярдів доларів, щоб допомогти країні задовольнити нагальні фінансові потреби на тлі триваючої війни.
Про це пише Reuters із посиланням на проінформоване про це рішення джерело.
«Цей кредит є найбільшим для України з моменту повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого 2022 року і першим великим пакетом, схваленим МВФ для країни, яка бере участь в активному конфлікті», — пише агентство.
Рішення формалізує угоду на рівні персоналу МВФ, досягнуту з Україною 21 березня.
Очікується, що ця угода допоможе розблокувати масштабне фінансування України з боку міжнародних донорів і партнерів, включаючи Світовий банк та інших кредиторів.
«Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила пакет допомоги Україні на суму 15,6 мільярдів доларів, що стало остаточним рішенням про надання першої в історії організації позики країні, яка перебуває у стані війни», — написав Bloomberg.
Читайте також:

Підписуйтеся
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Подякувати 🎉
50 UAH
150 UAH
500 UAH
1000 UAH
3000 UAH
5000 UAH
Читайте також
ТОП-5 Новин