Facebook Pixel

Чому Мустафа Найєм звільняється з посади голови Агентства відновлення

Мустафа Найєм написав заяву про звільнення з посади голови Агентства відновлення. Він розповів про проблеми у фінансуванні проєктів з відновлення і утримання доріг, бюрократію і питання зарплат у Агентстві.

Quote«Я залишаю посаду голови Агентства відновлення. Рішення ухвалив самостійно через системні перешкоджання, які не дають подальшої можливості ефективно виконувати свої повноваження», – написав Найєм.

Чому Мустафа Найєм звільняється з посади голови Агентства відновлення

Найєм повідомив про перешкоди у роботі Агентства відновлення, що почалися у листопаді 2023-го. Першою проблемою він назвав скасування бюджету на проєкти з відновлення та утримання доріг.

Quote«Я усвідомлюю обмеженість ресурсів та важливість військових витрат. Але скасування коштів на утримання інфраструктури позначиться в першу чергу на стані доріг оборонного значення і, як наслідок, на всій військовій логістиці. Якщо це не зміниться, наступного сезону нас чекає ускладнення військової логістики та експорту продукції», – підкреслив Мустафа Найєм.

Зокрема, голова Агентства відновлення розповів про бюрократію, що сповільнює або навіть зупиняє будівельні роботи, а також про значне скорочення зарплат.

Quote«У нас не було космічних зарплат – старший спеціаліст Агентства отримував трохи більше 30 тис. грн, а зараз – 14. Через це з початку 2024-го ми вже втратили 25% нашого колективу», – зазначив Найєм.

Водночас Мустафа Найєм написав, що за весь час великої війни Агентство не провалило і не зупинило жодного проєкту, військового вантажу чи евакуаційного маршруту.

Quote«Розуміючи всю відповідальність, я виконуватиму свої обов’язки, поки уряд не ухвалить рішення про моє звільнення, і передам справи наступникам», – зазначив голова Агентства відновлення.

Видання NV бізнес написало, що напередодні Найєму відмовили в участі у міжнародній конференції щодо відновлення України у Берліні 11−12 червня 2024-го, що також вплинуло на його рішення звільнитися.

Подякувати 🎉