Facebook Pixel

«Мотор Січ» отримала замовлення на двигуни для Bayraktar

«Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені Академіка О. Г. Івченка», що входить до державного концерну «Укроборонпром», замовило АТ «Мотор Січ» авіаційних двигунів на 193,54 млн грн, які використовуються в БПЛА Bayraktar.

Згідно з договором 28 жовтня, до кінця 2022 року «Мотор Січ» поставить «Івченку-Прогресу» 30 комплектів деталей і складальних одиниць двигуна АІ-450С. Вони будуть використані для комплектування двигуна АІ-450Т за $236 тис. або 6,45 млн грн за комплект, пишуть «Наші гроші».

Аванс розміром 40% виплатять до 12 листопада 2021 року.

Як стверджує видання «Крила», такі двигуни використовуються на ударних турецьких БПЛА Bayraktar Akinci.

Історія співпраці Baykar Makina з «Мотор Січчю»

Baykar Makina та «Мотор Січ» уклали угоду про співпрацю у вересні 2021 року. Україна закуповує ударні безпілотники Bayraktar TB2, вироблені Baykar Makina, з 2019 року.

Днями посол України в Туреччині Василь Боднар повідомив, що Україна та Туреччина ведуть переговори про створення в Україні потужностей для виробництва таких безпілотників.

Контекст. Почесний президент «Мотор Січі» та колишній народний депутат В'ячеслав Богуслаєв продав контрольний пакет акцій підприємства китайській групі Skyrizon, проте завершення цієї угоди було заблоковано Антимонопольним комітетом.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉