Facebook Pixel

У січні 2023 року Україна отримає 10 мостів від Норвегії та ще шість — від Чехії

На початку нового 2023 року Україна отримає від європейських партнерів щонайменше 16 мостових конструкцій. У січні нам надійдуть шість мостів від Чехії та 10 — від Норвегії, розповів під час брифінгу заступник голови Державного агентства автомобільних доріг Андрій Івко.

Такі конструкції дають змогу з'єднати населені пункти між собою, транспортувати гуманітарну допомогу, забезпечують проїзд карет «швидкої допомоги», аварійно-ремонтних бригад і дозволяють здійснювати евакуацію людей із постраждалих від війни міст і сіл.

За його словами, Чехія з літа передала українській стороні шість тимчасових мостових конструкцій, чотири з них уже встановлено.

Quote«З липня нам передали шість таких конструкцій, чотири з них уже встановлено на державних дорогах у Київській, Черкаській, Харківській областях. Ще два мости плануємо встановити на Херсонщині. Наступного року від союзної Чехії очікуємо ще 12 аналогічних мостів», – зазначив Івко.

Він додав, що в січні в Україну приїдуть також 10 мостів від Норвегії.

Quote«Це тимчасові мостові конструкції, які підходять для пересування важких транспортних засобів. Вони вже в дорозі. Очікуємо їхнього прибуття в Україну в січні», — додав він.

Контекст. У липні передати Україні 36 легкозбиральних мостів завдовжки від від 23 до 46 м пообіцяла французька компанія Matiere. За даними «Укравтодору», три з них уже в Україні.

Подякувати 🎉