Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Morgan Stanley погіршив прогноз зростання світової економіки

Аналітики Morgan Stanley погіршили прогноз зростання світової економіки, незважаючи на відновлення торговельних переговорів між США і Китаєм. Про це інвестбанк повідомив в огляді, передає «Інтерфакс-Україна».

Банк вважає, що торгового перемир’я мало, для того, щоб невизначеність навколо торгової політики закінчилася.ю адже вона .позначається на перспективах економічного зростання.

Прогнози на 2019 і на 2020 рік знизилися на 20 базисних пунктів — до 3% і 3,2% відповідно. Економісти очікують, що світове зростання сповільниться до шестирічного мінімуму у 2,9% до кінця року, з 3,2% у першому кварталі 2019-го.

Інвестори вітали домовленість США і Китаю відкласти введення нових мит і відновити двосторонні переговори, але зараз Morgan Stanley вважає, що ясність у ключових питаннях відсутня. Будь-яка ескалація торгової війни, якщо вона збережеться, уповільнить темпи економічного зростання.

  • Контекст

Минулої суботи лідери США ТА Китаю домовилисявідновити зусилля, спрямовані на завершення торговельної війни і уникнути ескалації тарифів. Перемир’я дозволить торговельним делегаціям держав розробити нову угоду.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини