Facebook Pixel

Мера Полтави внесли в базу «Миротворця». Чим завинив Олександр Мамай

Голова Полтавської міської ради Олександр Мамай потрапив до бази інтернет-сайту «Миротворець». Посадовця класифікували як «посібника терористів і російських окупантів» через його заяву про «братовбивчу» війну на Донбасі.

На сайті проєкту його звинуватили в розповсюдженні кремлівської пропаганди, а також участі в актах гуманітарної агресії проти України та пропагандистських заходах РФ проти нашої країни.

Підставою для внесення Мамая в базу стала його заява на телеканалі «Наш», де він назвав війну на Сході України наслідком протистояння США та РФ.

Quote«Дуже багато спілкуючись із жителями нашого міста, дедалі більше переконуюся й сам особисто, і бачу позицію нашого населення. Мені здається, що в нас зараз відбуваються бойові дії — на нашій території воюють дві наддержави. Це Сполучені Штати Америки та Росія. Дуже шкода, що йде брат на брата», — сказав тоді мер Полтави.

Ба більше, посадовець висловив жаль щодо припинення українсько-російської співпраці. Зокрема, Мамай поскаржився на те, що полтавський завод, який раніше багато працював на Росію, нині опинився на межі закриття.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉