Facebook Pixel

Мешканці деокупованих територій за пів року отримали 277,1 млн грн грошової допомоги

Мінреінтеграції, «Укрпошта» та міжнародні організації в рамках спільного проєкту виплатили мешканцям звільнених територій 277,1 млн грн. Про це повідомляє Міністерство реінтеграції в офіційному Телеграм-каналі.

Цю суму було виплачено за останні шість місяців. Проєкт стартував у вересні 2022 року, і зараз виплати на звільнених територіях продовжуються.

З них Товариство Червоного Хреста України виплатило допомогу в розмірі 1 200 грн понад 116 тис. громадян. Виплати проводилися на деокупованих територіях Харківської, Херсонської, Донецької, Луганської та Миколаївської областей.

Крім того, за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції вже виплачено по 2 200 грн допомоги на місяць більш як 39 тис. осіб. Гроші отримали громадяни на звільнених територіях Харківщини, Херсонщини та Донеччини. Такі виплати здійснюються протягом 3 місяців.

Нагадаємо, що українці, яким через війну довелося залишити свої домівки та переїхати до іншого регіону країни, мають право на оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Заявку можна оформити як у державних і комунальних установах, так і в електронному варіанті. Деталі – у матеріалі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉