Facebook Pixel

Міністр фінансів назвав кадрові зміни в податковій і митниці першим кроком до їх рестарту

Фото: «Бізнес-Цензор»

Фото: «Бізнес-Цензор»

Виконання обов'язків керівника Державної митної служби покладено на керівника одного з департаментів Ігоря Муратова, а виконання обов'язків керівника Державної податкової служби – на Михайла Титарчука, заступника голови ДПС. У найближчі дні будуть призначені нові керівників цих двох відомств, повідомив міністр фінансів Сергій Марченко.

«У суспільстві давно існує критична маса нереалізованих надій щодо діяльності митниці та податкової. Навіть у докризовий час керівництво цих служб виявилося нездатним виконувати покладені на них завдання. У сучасних умовах перебування їх на посадах було ризиком забезпечення фінансової безпеки. Вони втратили довіру людей і повинні були піти», – сказав Марченко.

Міністр додав, що кадрові рішення – найбільш помітна, але не єдина площина реформування ДМС і ДПС. Готуються інституційні зміни в обох відомствах, формуються нові управлінські команди, визначаються внутрішні структури та функціонал.

Telegram Logo

Контекст. Колишній голова Антимонопольного комітету часів президентства Віктора Януковича Василь Цушко може зайняти посаду керівника митниці, проте це питання ще не вирішене, йдеться в коментарі «Економічній правді» джерела з комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики.

Коментарі

Всі новини