Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Інвестиція в поразку рф: Мінфін розмістив військові облігації на майже 3,5 млрд грн

Мінфін розмістив військові облігації на майже 3,5 млрд грн. Фото: dev.ua

Мінфін розмістив військові облігації на майже 3,5 млрд грн. Фото: dev.ua

У вівторок, 9 серпня, Міністерство фінансів України розмістило військові облігації на суму майже 3,5 млрд грн в еквіваленті. Про це повідомили в пресслужбі Мінфіну.

У відомстві наголосили, що купівля військових облігацій є інвестицією в обороноздатність України, оскільки дає змогу забезпечувати Збройні сили України зброєю, набоями, технікою, харчуванням і медикаментами.

Quote«Кожна куплена вами військова облігація — це інвестиція в поразку росії, її неминучий крах і розпад», — підкреслили в Мінфіні.

Придбати військові облігації можна зі строком інвестування від 3 місяців до 1,5 року. Водночас відсоток залежатиме від строку: чим більше строк, тим вищий відсоток.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Військові облігації може придбати будь-який громадянин України чи нерезидент через уповноважені банки, які є первинними дилерами. Купівля облігацій також є можливою через брокерів безпосередньо на аукціонах, що проходять щовівторка, і на вторинному ринку. Доступні військові облігації для всіх підприємств, представників бізнесу, приватних осіб та іноземних інвесторів.

Варто зазначити, що номінальна вартість однієї облігації становить 1000 грн/$1000/1000 євро.

Підписуйтесь на нас в Google News!
znimok-ekrana-2022-08-09-o-183052.png

Контекст. Станом на понеділок, 8 серпня, на спецрахунок, відкритий Нацбанком для підтримки ЗСУ, надійшло понад 20 млрд грн в еквіваленті.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини