Мінекономіки підтвердило прогноз скорочення ВВП 2020 року, але із застереженням

Фото: ЕП

Фото: ЕП

Прогноз скорочення ВВП за підсумками року залишився таким самим, як і в серпні — 4,8% (зокрема на 3% у 4-му кварталі). Однак в умовах зростання захворюваності на коронавірус і введення тривалого локдауна в Україні та світі падіння за підсумками року може досягти 5,6% (6% у 4-му кварталі).

Про це йдеться в Огляді економічної активності, підготовленому Мінекономіки.

bezymyannyy.png

У Мінекономіки зазначили, що важливим чинником впливу на ВВП до кінця року є низхідна динаміка в сільському господарстві, зокрема в рослинництві, на тлі низького врожаю зернових і олійних культур, а також овочів і фруктів.

Telegram Logo

Окремі види промислової діяльності (зокрема виробництво споживчих товарів тривалого користування), будівництво (активне продовження програми «Велике будівництво»), сфера торгівлі продемонстрували поліпшення своєї динаміки.

Зниження попиту в країнах ЄС на природний газ і вантажні перевезення, а також дія обмежень і посилення карантину у світі й надалі тиснуть на вітчизняну транспортну галузь.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Додатково. Верховна Рада 5 листопада ухвалила за основу проєкт держбюджету-2021.

Про те, яким було перше півріччя для готельної індустрії України, як змінювався підхід готельєрів до свого продукту, які формати готелів краще пережили першу хвилю пандемії — у матеріалі The Page.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини