Facebook Pixel

«Метінвест» Ахметова у 2022 році інвестує в нове виробництво $1 млрд

Гірничо-металургійний холдинг «Метінвест», що належить Рінату Ахметову, у 2022 році інвестує $1 млрд у модернізацію та розвиток. Це на 18% більше за капітальні вкладення попереднього року. Про це повідомляється на сайті компанії.

Один із ключових проєктів — реконструкція газоочищення в киснево-конвертерному цеху «Азовсталі». Очікується, що реконструкція стане найбільшим екопроєктом в історії групи — інвестиції перевищать $180 млн.

Минулого року група також запустила масштабний проєкт будівництва нового цеху з виробництва холодновальцьованого прокату, оцинкованого та забарвленого рулону на ММК ім. Ілліча. Загальні інвестиції в проєкт перевищать $1 млрд. Також цього року завершиться реконструкція газоочисних установок ливарних дворів і бункерної естакади доменної печі №4 та будівництво повітророзподільної установки на ММК ім. Ілліча. Крім того, планується провести заміну системи газоочищення випалювальної машини Lurgi-552А на Північному ГЗК.

Також холдинг планує збудувати новий університет.

Крім того, генеральний директор компанії Юрій Риженков повідомив, що ухвалено рішення підвищити зарплату в холдингу цього року раніше, ніж зазвичай — з 1 березня в середньому на 10%.

Основними акціонерами «Метінвесту» є група «СКМ» (71,24%) Ахметова та «Смарт-Холдинг» (23,76%) Новинського, які спільно управляють компанією. «Метінвест Холдинг» — компанія-управитель групи «Метінвест».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉