Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Мережа аптек АНЦ запустила оплату криптовалютою через Binance Pay

Українська мережа аптек запустила оплату криптовалютою. Фото: пресслужба АНЦ

Українська мережа аптек запустила оплату криптовалютою. Фото: пресслужба АНЦ

Аптечна мережа АНЦ запустила можливість оплачувати товари криптовалютою через сервіс Binance Pay. З 3 січня послуга стала доступною в аптеках Києва, повідомили The Page у пресслужбі компанії.

Мережа АНЦ стала першим серед європейських аптек ексклюзивним партнером світової криптобіржі Binance. Оплата через Binance Pay вже працює на сайті ANC.UA. З початку січня новий сервіс діє в київських аптеках АНЦ, Копійка та ШАР@.

Для швидкої оплати криптовалютою онлайн, необхідно завантажити застосунок Binance (iOS/Android) на свій смартфон, обрати товар на сайті anc.ua, та оплатити його за допомогою Binance Pay. Замовлення можна забрати самостійно в зручній для вас аптеці.


Активувати гаманець Binance Pay, налаштувати персональні дані акаунту та дізнатися більше інформації можна за посиланням.

Binance – міжнародна блокчейн-екосистема та постачальник фінансових продуктів, що включає найбільшу за обсягом криптовалютну біржу. Безконтактна технологія оплати криптовалютою Binance Pay підтримує 50 криптовалют.

Як повідомляли раніше, найбільша у світі криптовалютна платформа Binance, хоча й із певними обмеженнями, але й далі працює на російському ринку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини