Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Угода на $44 млрд під загрозою зриву. Маск офіційно попередив, що може відмовитися від придбання Twitter

Маск пригрозив Twitter відмовою від злиття – в чому причина. Фото: Flickr

Маск пригрозив Twitter відмовою від злиття – в чому причина. Фото: Flickr

Засновник Tesla та SpaceX Ілон Маск заявив, що може відмовитись від придбання соцмережі Twitter. За його словами, причиною цього рішення послужило небажання компанії розкривати більше внутрішньої інформації на його вимогу, пише Reuters.

В листі, якого адвокати мільярдера адресували головному юристу Twitter, він повторно запросив детальні дані про фейкові акаунти. У ньому також наголошується на праві Маска зупинити злиття, з огляду на те, що соцмережа «явно суттєво порушила» свої зобов'язання, коли відмовила йому у наданні запитаної ним інформації.

Quote«Маск вважає, що Twitter явно відмовляється виконувати свої зобов'язання за угодою про злиття, що викликає додаткові підозри в тому, що компанія приховує дані», — йдеться в листі.

На тлі новини акції Twitter обвалились на 5,5% до 38,13.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Цілком очевидно, що він має докори совісті покупця, і він намагається зробити все, щоб досягти зниження ціни, і я думаю, що він може досягти успіху... він зрозумів, що переплатив... все це тактика, щоб отримати зниження ціни», — сказав Денніс Дік, приватний трейдер Bright Trading LLC.

Як повідомляє Bloomberg, попри заяви Маска так легко відмовитись від покупки йому, схоже за все, не вдасться. Видання пише, що в попередній угоді є пункт про виплату ним комісії за розірвання договору у розмірі $1 млрд, а також положення, яке дає змогу Twitter через суд зобов’язати його закінчити злиття.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Нагадаємо, наприкінці квітня Ілон Маск і керівництво соцмережі Twitter досягли угоди про продаж сервісу за $44 млрд. У травні мільярдер поставив на паузу угоду, заявивши, що компанія має надати докази того, що фейкові акаунти складають менше 5% від загальної кількості його користувачів.


Коментарі

Всі новини