Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Літаки Росії та Китаю провокували систему ППО Південної Кореї

Літаки РФ та Китаю літали поблизу кордонів Південної Кореї

Літаки РФ та Китаю літали поблизу кордонів Південної Кореї

РФ і КНР і далі влаштовують провокації поблизу кордонів сусідніх із ними країн. Так, 30 листопада південнокорейські військові заявили, що підняли в повітря винищувачі, коли два китайські та шість російських бойових літаків увійшли в зону їхньої ППО.

Про це повідомило агентство Reuters.

Два китайські бомбардувальники H-6 неодноразово входили та залишали ідентифікаційну зону ППО Кореї (KADIZ) біля південного та північно-східного узбережжя Південної Кореї, повідомив Об'єднаний комітет начальників штабів Сеула (JCS).

За кілька годин вони знову ввійшли в зону з боку Японського моря, що в Південній Кореї зветься Східним, разом із російськими бойовими літаками, включно з бомбардувальниками Ту-95 і винищувачами Су-35, і залишили зону за 18 хвилин.

«Наші військові направили винищувачі ВПС перед входом китайських і російських літаків у KADIZ для реалізації тактичних заходів у рамках підготовки до потенційної непередбачуваної обставини», – йдеться в заяві JCS.

У ній наголошується, що літаки не порушували повітряний простір Південної Кореї.

Сили повітряної самооборони Японії також підняли в повітря винищувачі після того, як китайські бомбардувальники перелетіли зі Східно-Китайського в Японське море, де до них приєдналися два російські безпілотники.

Раніше Китай і Росія заявляли, що їхні військові літаки проводять спільні навчання.

Літаки РФ і Китаю поблизу кордонів Південної Кореї (відео)

Довідка. Ідентифікаційна зона ППО – це територія, де країни вимагають, щоб іноземні літаки робили особливі кроки для ідентифікації себе. На відміну від повітряного простору країни – повітря над її територією та територіальними водами – міжнародних правил, що регулюють зони ППО, немає.

Москва не визнає зону ППО Кореї. Пекін заявив, що ця зона не є територіальним повітряним простором, і всі країни мають скористатися свободою пересування там.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини