LVMH придбає Tiffany на падаючому відкритому ринку — Bloomberg

Фото: Tiffany

Фото: Tiffany

Французька група Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH), яка в листопаді 2019-го домовилася купити акції Tiffany & Co за $16,2 млрд, планує придбати ювелірний бренд на відкритому ринку. Зараз акції компанії з Нью-Йорка коштуватимуть значно дешевше через вплив на фондовий ринок коронавірусної хвороби, викликаної вірусом SARS-CoV-2.

Як пише агентство Bloomberg з посиланням на обізнані джерела, LVMH обговорила свій план з радою директорів Tiffany, яка планує схвалити операцію після звіту про квартальні результати французької групи. Їх повинні оголосити 23 березня. Однак, як пише агентство, остаточне рішення про угоду LVMH ще не ухвалила. І зараз компанія готується реалізувати угоду та обговорює можливі юридичні перешкоди.

Варто відзначити, що Tiffany через поширення коронавірусу тимчасово закрила частину своїх магазинів, флагманський у Нью-Йорку зокрема, а також скоротила робочий час в інших точках. Ще перед тим, як стало відомо про плани LVMH купити американську компанію, акції останньої торгувалися на рівні $118 за штуку. Після цього вони зросли до понад $125. Таким чином, за даними Bloomberg, акції компанії оцінили в $15 млрд.

Telegram Logo

Контекст. Про те, що LVMH планує придбати акції Tiffany, вперше стало відомо восени 2019 року. Тоді передбачалося, що французька група хоче розширити свою присутність на ринку ювелірних прикрас, щоб конкурувати з компанією Richemont, яка володіє Cartier. Сума операції спочатку мала б скласти $14,5 млрд.

Для того щоб профінансувати операцію, LVMH у лютому 2019-го заявила, що хоче залучити 9,3 млрд євро за допомогою ринку облігацій. Угоду повинні були завершити в середині 2020 року. Tiffany назвала цей шанс незвичайним і підрахувала, що якщо LVMH купить акції на ринку, то отримає знижку 13%.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Moët Hennessy Louis Vuitton заснували у 1987 році шляхом злиття двох гравців ринку продуктів розкоші — Moët Hennessy і Louis Vuitton. У LVMH 75 брендів (включно з Christian Dior, Louis Vuitton, Givenchy, Guerlain), 156 тис. співробітників і мережа з понад 4,6 тис. магазинів.

Власниками компанії є Бернар Арно (який став третьою людиною, чий статок перевищив $100 млрд) та його сім'я з 47,4% акцій. Ще 44,2% акцій володіють інституційні інвестори.

Оборот групи у 2018 році склав майже 47 млрд євро, а чистий прибуток – 7 млрд євро.

Tiffany & Co — ювелірна транснаціональна компанія, яка заснована в 1837 році Чарльзом Льюїсом Тіффані та Джоном Ф. Янгом.

У Tiffany, мережа якої налічує близько 300 магазинів, працюють понад 14 тисяч осіб. З 1987 року її акції котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі. За підсумками 2017-2018 фінансового року чистий прибуток Tiffany склав $370 млн, а чистий обсяг продажів — $4,2 млрд.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини