Louis Vuitton хоче поглинути Tiffany & Co за $14,5 мільярда

Фото: tiffany.com.au

Фото: tiffany.com.au

Французька група Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH), яка володіє брендами, як-от Dior, Louis Vuitton і Givenchy, збирається придбати ювелірний бренд Tiffany & Co за $120 за акцію. Тобто загальна сума операції складе $14,5 млрд, повідомили джерела The Wall Street Journal.

LVMH інформацію про переговори підтвердила, але не надала жодних деталей.

Quote«Немає жодних гарантій, що ці обговорення призведуть до якої-небудь угоди», — повідомили у пресслужбі компанії.

Експерти Financial Times вважають, що Tiffany відхилить пропозицію через надто низьку ціну, хоча вона на 22% вища за котирування ювелірного бренду на закритті торгів 25 жовтня.

Telegram Logo

Передбачається, що LVMH зацікавлена у придбанні Tiffany, тому що хоче розширити свою присутність на ринку ювелірних прикрас, щоб конкурувати з компанією Richemont, яка володіє Cartier.

Якщо сторони домовляться, то це поглинання стане найбільшою угодою LVMH з моменту покупки бренду Bvlgari у 2011 році за $5,2 млрд.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Moët Hennessy Louis Vuitton заснували у 1987 році шляхом злиття двох гравців ринку продуктів розкоші — Moët Hennessy і Louis Vuitton. У LVMH 75 брендів (зокрема Christian Dior, Louis Vuitton, Givenchy, Guerlain),156 тис. співробітників і мережа з понад 4,6 тис. магазинів.

Власниками компанії є Бернар Арно (який став третьою людиною, чий статок перевищив $100 млрд) і його сім'я з 47,4% акцій. Ще 44,2% акцій володіють інституційні інвестори.

Капіталізація на Паризькій фондовій біржі в червні 2018 року склала 144 млрд євро. Оборот групи цьогоріч був майже 47 млрд євро, а чистий прибуток – 7 млрд євро.

Tiffany & Co — ювелірна транснаціональна компанія, яка заснована в 1837 році Чарльзом Льюїсом Тіффані і Джоном Ф. Янгом.

У Tiffany, мережа якої налічує близько 300 магазинів, працюють понад 14 тисяч чоловік. З 1987 року її акції котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі. За підсумками 2017-2018 фінансового року чистий прибуток Tiffany склав $370 млн, а чистий обсяг продажів — $4,2 млрд.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини