Facebook Pixel

Перемогою для України стане звільнення всіх захоплених територій — Кулеба

Перемогою для України буде визволення всіх захоплених територій. Про це в інтерв’ю Financial Times заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Quote«Картина перемоги – це концепція, що розвивається. У перші місяці війни перемога для нас виглядала як відведення російських військ на позиції, які вони займали до 24 лютого, і розплата за завдані збитки. Тепер, якщо ми будемо досить сильними на військовому фронті й виграємо битву за Донбас, що буде вирішальним для подальшої динаміки війни, то, безумовно, перемогою для нас у цій війні буде звільнення решти наших територій», — сказав міністр.

Кулеба пояснив, що лише поразка росії дозволить Україні знову відкрити свої чорноморські порти та відновити експортну економіку.

Він також визнав, що кровопролиття може бути занадто сильним і Україні, можливо, доведеться вести переговори про врегулювання. У такому разі Україна хоче «підійти до неминучого моменту з найсильнішими картами».

Контекст. 5 квітня президент України Володимир Зеленський говорив, що перемогою для України буде відступ Росії до кордонів, які були до 24 лютого.

Подякувати 🎉