Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кулеба про відновлення роботи McDonald’s в Україні: Це сигнал для міжнародного бізнесу

Кулеба назвав відновлення роботи McDonald’s в Україні сигналом для міжнародного бізнесу. Фото: slovoidilo.ua

Кулеба назвав відновлення роботи McDonald’s в Україні сигналом для міжнародного бізнесу. Фото: slovoidilo.ua

Рішення компанії McDonald’s відновити роботу ресторанів мережі в Україні є сигналом для міжнародного бізнесу. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Він наголосив, що такий крок має показати іншим міжнародним компаніям, що в Україні можна працювати попри війну.

Quote«Повернення великої американської компанії — це насамперед сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні навіть попри війну», — зазначив очільник МЗС України.

Він також наголосив, що відкриття ресторанів McDonald’s сприятиме наповненню українського бюджету.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Це робочі місця та податки до українського бюджету, виживання нашої економіки за часів російської агресії. Це зрештою частина відновлення України», — підкреслив Кулеба.

Дипломат висловив подяку керівництву компанії за їхнє рішення відкрити ресторани McDonald’s в Україні вперше з 24 лютого.

Quote«Як ви знаєте, ми вели довгі переговори й переконували McDonald‘s відновити роботу в Україні. Я вдячний керівництву компанії за ухвалене рішення. І окрема подяка всім, хто долучився до цієї адвокації в США та Україні, зокрема моїй колезі по уряду Юлії Свириденко», — заявив Кулеба.

Контекст. На початку серпня в мережі почали повідомляти про ймовірне відкриття ресторанів McDonald’s. Однак у компанії заявили, що McDonald's дійсно має на меті відновити роботу ресторанів мережі в Україні, проте конкретних планів і графіків відкриття немає.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини