Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Коронавірусний сертифікат пасажира на авіарейси: що це і як працюватиме

Цифровий пропуск має допомогти у відновленні міжнародного авіасполучення. Фото: Pixabay

Цифровий пропуск має допомогти у відновленні міжнародного авіасполучення. Фото: Pixabay

Перші випробування CommonPass – цифрового пропуску, який надасть змогу мандрівникам документувати свій сертифікований статус тесту на COVID-19, зберігаючи водночас конфіденційність даних про стан свого здоров'я, розпочнуться цього тижня у Великій Британії. Про це повідомляє Yahoo.Finance.

Пасажир проходить тест на коронавірус у сертифікованій лабораторії аеропорту, його дані в разі заперечного результату закачуються в застосунок на мобільному з QR-кодом, який зможуть відсканувати співробітники авіакомпаній і прикордонники. Перший пробний пропуск уже видано в лондонському аеропорту Хітроу, передає Daily Mail.

Далі випробування розпочнуться між Лондоном, Нью-Йорком, Гонконгом і Сінгапуром комапніями Cathay Pacific Airways і United Airlines, що дасть змогу мандрівникам уперше почати ділитися за кордоном сертифікованим статусом тесту на COVID-19. Цифровий пропуск на етапі тестування контролюватиметься урядовими агентствами, включно з прикордонною службою США та американським Центром із контролю та профілактики захворювань.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Цифровий пропуск має допомогти у відновленні міжнародного авіасполучення після майже дев'яти місяців обмежень. Такі пропуски виключать підроблення тесту й не дозволять використовувати старі результати.

«Наразі мандрівники надають результати своїх тестів на аркушах паперу або фотографії паперів без стандартного формату, часто чужою мовою для тих, хто їх перевіряє», – цитує Financial Times виконавчого директора Commons Project Пола Меєра.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) спрогнозувала втрати виручки світової авіаційної галузі через епідемію COVID-19 у розмірі $100 млрд.

Коментарі

Всі новини