Facebook Pixel

Знімання серіалу «Корона» тимчасово зупинять із поваги до королеви Єлизавети ІІ

Знімання нового сезону серіалу Netflix «Корона», який отримав премію «Еммі», тимчасово зупинять на невизначений час, щоб віддати шану королеві Єлизаветі II, яка пішла з життя напередодні, 8 вересня. Про це повідомив сценарист шоу Пітер Морган, пише Deadline.

Quote«Корона» — це любовний лист до неї, і мені поки що нічого додати, лише мовчання та повага. Я гадаю, що ми перестанемо знімати з поваги», – написав він.

На скільки саме зупиниться знімальний процес, Морган не уточнив.

Netflix ще самого початку створення серіалу мала план дій на випадок смерті королеви Єлизавети ІІ. Стівен Долдрі, режисер деяких епізодів першого сезону, заприсягся, що в такому випадку, якщо шоу буде у виробництві, воно зупиниться на «респектабельний період».

Quote«Ніхто з нас не знає, коли прийде цей час, але було б правильно виявити повагу до королеви. Це було б простою даниною та знаком поваги. Вона глобальна постать, і це те, що ми маємо робити. Вона незвичайна жінка, і люди будуть засмучені», — заявив він ще у 2016 році.

Нині в процесі знімання перебуває 6-й сезон «Корони». У листопаді цього року на Netflix має вийти 5-й сезон серіалу з акторкою Імельдою Стонтон у головній ролі.

Контекст. Королем Сполученого Королівства Великої Британії й Північної Ірландії та ще 14 країн Співдружності націй стане 73-річний принц Уельський Чарльз — тепер його називатимуть Карлом III.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉