Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Суд заарештував активи Фрідмана в Україні на 53,4 млн грн

Михайло Фрідман. Фото: Wikipedia/Антон Носик

Михайло Фрідман. Фото: Wikipedia/Антон Носик

Суд наклав арешт на корпоративні права підприємств, які є одними з найбільших виробників мінеральної води на території України на загальну суму понад 53,4 млн грн. Про це повідомляє Офіс Генпрокурора.

Йдеться про цінні папери та грошові кошти, що є частками статутного капіталу підприємств, бенефіціарним власником яких є російський олігарх.

За даними слідства, російський олігарх із бізнесменами намагалися уникнути можливих негативних наслідків у вигляді накладення санкцій і застосування заходів примусового вилучення прав власності, передбачених законодавством України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Російський олігарх Михайло Фрідман разом із партнерами Германом Ханом і Петром Авеном володіє компанією з виробництва та продажу мінеральної води в Україні. IDS Group Ukraine представлена брендами «Моршинська», «Миргородська» тощо. Компанія також імпортує воду «Боржомі».

За відкритими даними одного з консалтингових агентств, орієнтовна ринкова вартість бренду у 2021 році становила понад 10 млрд грн в еквіваленті.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом відмивання майна, одержаного в злочинний спосіб, вчиненого Фрідманом і партнерами, проводиться детективами БЕБ за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора.

Контекст. Фрідман потрапив під персональні санкції Євросоюзу. Олігарх повідомляв про намір оскаржити це рішення в суді.

Коментарі

Всі новини