Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У США намагаються взяти під контроль сектор децентралізованих фінансів (DeFi)

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) уклала договір з аналітичною компанією AnChain.AI про моніторинг та регулювання сектора децентралізованих фінансів (DeFi) на суму $625 тис.

Це початкова сума контракту, ще передбачено п'ять окремих річних опціонів на $125 тис. кожен. Загальна сума становить $625 тис., повідомляє Forbes.

«SEC дуже зацікавлена в розумінні того, що відбувається в світі цифрових активів на основі смарт-контрактів. Тому ми надаємо їм технології для аналізу та відстеження смарт-контрактів», — пояснив співзасновник і CEO AnChain.AI Віктор Фанг.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

AnChain.AI це стартап, який працює в сфері штучного інтелекту і машинного навчання. Його спеціалізація — відстеження незаконних транзакцій на кріптовалютних біржах, в DeFi-протоколах і традиційних фінансових установах.

За даними одного з найбільших агрегаторів кріптовалютних даних CoinGecko, сукупна капіталізація токенов DeFi-проектів перевищує $122 млрд, а добовий обсяг торгів на найбільшій децентралізованої біржі Uniswap досягає $1,8 млрд.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Як вважає Віктор Фанг Найбільша DeFi біржа Uniswap є «мікс з 30 тис. окремих смарт-контрактів, які і виконують фактичний обмін токенов.

Як вважає SEC, в угодах беруть участь монети, які можуть бути кваліфіковані як цінні папери, при цьому торгові платформи стають все більш складними. Внести ясність у стрімко розвивається сектор DeFi і належить зробити AnChain.AI.

Контекст. На початку серпня 2021 глава SEC Гері Генслер попередив про посилення регулювання DeFi. Пізніше він підкреслив, що децентралізований характер проектів не дає імунітету від нагляду відомства.

Комісар SEC Хестер Пірс зазначив, що тільки повна децентралізація з моменту запуску є єдиною надією DeFi-проектів уникнути регулювання.

Коментарі

Всі новини