Facebook Pixel

Комендантська година і нові обмеження: що чекає Київ і Україну через посилення пандемії

Після введення жорсткого локдауну в Києві з 5 квітня, українці почали обговорювати і питання щодо комендантської години через стрімке поширення коронавірусу, але на офіційних нарадах у Київській міській держадміністраціі (КМДА) його поки що не порушували.

Про це заявив заступник голови КМДА і депутат Київради Володимир Прокопів, пише видання «Гордон».

Quote«Може, хтось і обговорює введення комендантської години, але на офіційних нарадах про це поки що не йдеться», — сказав він, додавши, що якщо ситуація погіршуватиметься, обговорювати можуть «що завгодно», — сказав він.

Водночас, за даними інформованого джерела агентства «РБК-Україна», влада не планує вводити комендантську годину, але розглядає варіанти подальшого посилення обмежень.

За його словами, планується посилити патрулі Національної гвардії, які стежитимуть за дотриманням карантину. Також влада розглядає можливість закриття міжобласного сполучення.

Quote«Комендантська година не планується. Обговорюється питання закриття міжобласного сполучення, але це поки що не точно. І повний локдаун у Києві, а також посилені патрулі», — додало джерело.

Локдаун у Києві з 5 квітня: обмеження

Нагадаємо, напередодні мер Києва Віталій Кличко повідомив, що з 5 квітня до 16 числа цього місяця в столиці закриваються:

  • всі школи і дитячі садки;
  • громадський транспорт (наземний і метро) працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів, тобто відкритий буде тільки для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури;
  • також з 1 квітня забороняється робота продуктових ярмарків;
  • заклади громадського харчування зможуть працювати тільки навинос або доставку.

Контекст. Через активне зростання кількості хворих на коронавірус із 20 березня 2021 року в Києві ввели локдаун.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉