Facebook Pixel

Коломойський перестав управляти каналом «1+1»

Олігарх Ігор Коломойський відмовився керувати своїм основним медіаактивом – каналом «1+1». Офіційно він передав ЗМІ співробітникам каналу.

Про це йдеться у заяві «1+1 media».

Офіційне керівництво активом покладено на гендиректора телеканалу Ярослава Пахольчука.

Quote«Мною прийнято рішення про передачу належних мені корпоративних прав в управління трудовому колективу в особі Пахольчука Ярослава Валерійовича, генерального директора ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1», який як представник діятиме в інтересах компанії і за дорученням трудового колективу», — йдеться в офіційній заяві Ігоря Коломойського.

У документі зазначається, що повноваження щодо управління корпоративними правами передбачають можливість управителя приймати від свого імені будь-які необхідні рішення, крім відчуження та/або обтяження корпоративних прав, належних Ігорю Коломойському, та отримання дивідендів. Передача корпоративних прав в управління не призведе до зміни кінцевого бенефіціарного власника групи «1+1 media», вирішальний вплив (контроль) залишається за Ігорем Коломойським.

Строк рішення – 5 років.

«1+1 media» — один з найбільших медіахолдингів України. До його складу входять 8 телеканалів: «1+1», «1+1 Україна», «2+2», «ТЕТ», «ПлюсПлюс», «Бігуді», «УНІАН ТБ», та «1+1 International». Загальна аудиторія телеканалів – 32,8% від усіх українських телеглядачів. Також до медіахолдингу входять інтернет-портали «УНІАН», «Главред».

Нагадаємо, що 2 вересня Коломойський отримав підозру у шахрайстві та виведенні майна за кордон. Шевченківський райсуд Києва постановив тримати Коломойського під вартою 60 днів із заставою у понад 509 млн грн. Бізнесмена заарештували у залі суду.

7 вересня НАБУ і САП повідомили Коломойському та 5 екстопам ПриватБанку про підозру у заволодінні коштами банку на суму понад 9,2 млрд грн.

6 жовтня ВАКС відмовив у клопотанні відпустити Коломойського під домашній арешт. Запобіжні заходи залишилися без змін: тримання під вартою та застава у розмірі 3,89 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉