Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Питання про закінчення карантину розглянуть після Великодня — Степанов

Максим Степанов. Фото: УНІАН

Максим Степанов. Фото: УНІАН

Карантинні заходи в України триватимуть до 24 квітня. Поки що уряд їх не продовжував. Тому й питання про послаблення або закінчення карантинних заходів розглядатиметься лише після вказаної дати. Крім того, на послаблення карантину впливатиме епідеміологічна ситуація в країні.

Якщо динаміка захворюваності на коронавірус знизиться, уряд розгляне можливість послаблення карантинних заходів. Обмеження щодо участі громадян у релігійних заходах на Великдень повинні запобігти збільшенню кількості хворих, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Завдяки змінам до бюджету, які прийняла Верховна Рада, створено Фонд боротьби з коронавірусом у розмірі 64,7 млрд. Кошти з цього фонду буде спрямовано на підвищення зарплат лікарям, які беруть участь у боротьбі з коронавірусом, придбання нового медобладнання, засобів індивідуального захисту та ліків, додав Степанов.

Частину коштів з цього фонду буде виділено на допомогу громадянам, які втратили роботу через пандемію.

Контекст. Кабінет міністрів переглянув умови карантину, введеного для запобігання поширенню COVID-19. Відтепер обсервація стане обов'язковою для всіх громадяни, які перетнули український кордон. Крім того, уряд переглянув перелік підприємств, що зможуть працювати під час карантину. Також дещо послаблено умови перебування на вулиці для громадян 60-річного віку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини