Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Кім Чен Ина пригрозили Пелосі розплатою за її візит в Південну Корею. Згадали також про Україну та Тайвань

КНДР погрожує Ненсі Пелосі. Фото: Flickr

КНДР погрожує Ненсі Пелосі. Фото: Flickr

Влада тоталітарної КНДР гнівно відреагувала на приїзд спікерки Палати представників США Ненсі Пелосі до Південної Кореї та відвідування нею демілітаризованої зони на межі двох держав. У північнокорейському МЗС пригрозили їй «розплатою». Також її обвинуватили у роздуванні конфронтації з росією своїм візитом до України, а також посиленні напруги між КНР та Тайванем.

Як пише Yonhap, візит Пелосі до Сеулу у Кім Чен Ина розцінили як «ворожу політику конфронтації США щодо КНДР». Гендиректор департаменту друку та інформації Чо Йон Сам заявив, що вона є «руйнівницею миру та стабільності». Вона, за його словами, «розпалила атмосферу конфронтації з росією під час свого візиту до України у квітні й спричинила гнів китайського народу через свою нещодавню поїздку на Тайвань».

Чо Йон Сам попередив, що для неї «було б фатальною помилкою думати, що вона може залишитися безкарною на Корейському півострові. США доведеться дорого заплатити за всі джерела неприємностей, які вона породжує, куди б вона не пішла».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. У США після візиту Пелосі до Китаю заявили, що і надалі підтримуватимуть Тайвань та слідкуватимуть за Китаєм.

Коментарі

Всі новини