Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Київстар» перевів біженців з України на внутрішні тарифи. Умови та в яких державах діють

«Київстар» перевів українських біженців на внутрішні тарифи. Фото: facebook/kyivstar

«Київстар» перевів українських біженців на внутрішні тарифи. Фото: facebook/kyivstar

«Київстар» встановив тарифікацію, що діє в Україні, для абонентів, які вимушено виїхали через війну до однієї з дев'яти країн Європи.

До переліку держав, де «Київстар» встановив внутрішні тарифи, входять Польща, Словаччина, Румунія, Угорщина, Молдова, Німеччина, Італія, Литва та Чехія, повідомили в пресслужбі національного мобільного оператора.

«Пропозицією зможуть скористатися абоненти передоплати з актуальними тарифними планами лінійки ТВІЙ і останніми тарифами ВСЕ РАЗОМ, а також контрактні та бізнес-клієнти з більшістю тарифів. Останні отримають розширений обсяг послуг для роумінгу на додаток до основного тарифу», — йдеться в повідомленні оператора.

Якщо абонент передоплати користується одним зі старих тарифів, то є можливість перейти на новий у застосунку для самообслуговування «Мій Київстар» чи зателефонувавши за номером 466 або на сайті оператора.

Це дешевше за послуги місцевих операторів, практичніше й безпечніше, бо діє основний контактний номер, до якого часто прив'язані банківські сервіси, соціальні мережі й багато іншого.

Абоненти на тарифі ВСЕ РАЗОМ, як і раніше, отримуватимуть стандартний пакет послуг. Абоненти на пакеті ТВІЙ Вибір за кордоном зможуть використати 15 Гб мобільного інтернету, безліміт у мережі «Київстар» і на всі вхідні дзвінки. Також є 200 хвилин для дзвінків на номери інших операторів в Україні та в країні перебування. Це коштує 175 грн, або 5,5 євро.

Контрактні абоненти «Київстар» і бізнес-клієнти в більшості тарифів отримають розширений обсяг послуг для роумінгу на додаток до основного тарифу. Це 15 Гб мобільного інтернету, безлім на всі дзвінки, 500 хвилин для вихідних дзвінків на українські номери та номери в країні перебування, а також 50 SMS. Також не списуватимуться мегабайти під час використання безлімітних застосунків: месенджерів, онлайн-карт та інших сервісів.

Бізнес-клієнти з тарифами для IoT (датчики, GPS-навігатори тощо) зможуть користуватися ними в роумінгу. Для цього їм нараховуватимуться пакети мегабайтів на місяць.

«Київстар» — український оператор телекомунікацій, який обслуговує 26,3 млн абонентів мобільного зв'язку та 1,2 млн абонентів фіксованого інтернету. Мережа 4G «Київстар» охоплює територію України з 90% населення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини