Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Канцлер Шольц розповів, як ставиться до образ українського посла і чому не їде до Києва

Олаф Шольц. Фото: Urban Zintel/t-online

Олаф Шольц. Фото: Urban Zintel/t-online

Канцлер ФРН Олаф Шольц не ображається словами українського посла Андрія Мельника, який назвав його «ображеною ліверною ковбасою». Про це він сказав в інтерв'ю порталу t-online.

Він додав, що «Україна вже кілька тижнів перебуває у стані війни».

«Не треба надавати великого значення кожному висловлюю. Важливо, щоб ми зосередилися на головному: хочемо допомогти Україні захистити себе. І разом із нашими союзниками ми хочемо змусити Росію замовкнути та вивести свої війська з України. Тому ми запровадили великі санкції», – сказав Шольц.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нагадаємо, на початку травня посол України у ФРН назвав Шольца «ображеною ліверною ковбасою» за те, що той відмовився від поїздки до Києва (після того, як українська влада не запросила до Києва президента Німеччини). Коли в бундестазі вимагали від Мельника вибачень, він заявив, що не робитиме цього.

Канцлера запитали, коли він приїде до Києва. Той відповів, що радий нещодавньому спілкуванню президента Володимира Зеленського та президента ФРН Франка-Вальтера Штайнмайєра, воно поклало край напруженості у їхніх стосунках. «Минулого тижня у Києві були голова Бундестагу, і міністр закордонних справ. Я зустрічався із Володимиром Зеленським раніше і зробив багато телефонних дзвінків», – додав Шольц.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Наразі ж він не їде до Києва тому, що «політичний лідер має насамперед їхати, якщо є конкретні речі, які обов'язково треба обговорити на місці».

«У будь-якому разі наша підтримка України залишається сильною», — запевнив канцлер ФРН.

Коментарі

Всі новини